Informácie o Canine Caviar

Canine Caviar je prvé a jediné krmivo pre psov na alkalickej báze, navrhnuté tak, aby predchádzalo riziku vzniku rakoviny u psov. Rovnováha pH je kľúčom ku zdraviu a prirodzenému uzdravovaniu – to je alkalické krmivo pre psov Canine Caviar. Nakúpte toto holistické krmivo v našom eshope.

Predstavujeme sa

Zoznámte sa s Canine Caviar – výnimočné ultraprémiové krmivo pre psy.

Canine Caviar je výnimočné ultraprémiové krmivo, ktoré je vďaka svojmu starostlivo zvolenému a vyváženému zloženiu a šetrnému procesu spracovania, celkom odlišné od ostatných krmív na trhu.

Canine Caviar je ALKALICKÉ = ZÁSADITÉ krmivo, to znamená, že je jeho zloženie a spracovanie navrhnuté rak, aby dokázalo meniť hladinu pH v tele psa na optimálnu hodnotu.

Náš príbeh

Je úžasné, ako nás život môže zaviesť neočakávaným smerom (Jeff Baker, CEO/ President).

Približne pred 20 rokmi som pracoval pre farmaceutickú firmu ako vedecký pracovník. V tej dobe môj pes, nemecká doga, trpel rôznymi zdravotnými problémami. Vytvoril som pre svojho psa špeciálnu diétu, ktorá zahŕňala úplne prírodnú holistickú stravu, a alergické reakcie u neho zmizli.

Úspech, ktorý som dosiahol u svojho vlastného psa, mi pomohol v rozhodnutí založiť si vlastnú firmu vyrábajúcu krmivo pre domáce zvieratá – Canine Caviar.

O receptúre

Canine Caviar je krmivo pre psov zo sušeného mäsa kurčiat, jahniat, byvolov, kačiek, sleďov a zveriny, chovaných vo voľnom výbehu, bez pesticídov, hormónov a antibiotík.

Receptúry neobsahujú žiadne chemické konzervanty, vedľajšie živočíšne produkty, GMO, lepok, BHA, BHT ani ethoxyquin. Sú bez akýchkoľvek alergénov, neobsahujú kukuricu, pšenicu, sóju, ani zemiaky.

Všetky receptúry obsahujú jednu bielkovinu a jediný komplexný sacharid, čo umožňuje striedanie príchutí a priami prechod medzi nimi.

Zdieľaj toto