Náš príbeh

Je úžasné, ako nás život môže zaviesť neočakávaným smerom.

Približne pred 20 rokmi som pracoval pre farmaceutickú firmu ako vedecký pracovník. V tej dobe môj pes, nemecká doga, trpel rôznymi zdravotnými problémami. Dochádzalo u neho k alergickej reakcii, keď ho pichla včela, uhryzol mravec alebo pavúk, a ja som s ním vždy musel chodiť na veterinárnu pohotovosť. V tej dobe som pracoval na prostriedku proti blchám a zistil som, že dochádza ku chemickej reakcii medzi zložkami v potrave a jedom hmyzu.
Vytvoril som pre svojho psa špeciálnu diétu, ktorá zahŕňala úplne prírodnú holistickú stravu, a alergické reakcie na uhryznutia u neho zmizli – tak začal náš príbeh. A pretože farmaceutická spoločnosť, pre ktorú som pracoval, bola predaná, úspech, ktorý som dosiahol u svojho vlastného psa, mi pomohol v rozhodnutí založiť si vlastnú firmu vyrábajúcu krmivo pre domáce zvieratá – Canine Caviar.

Od tej doby som mal to šťastie, že sa mi podarilo vyvinúť tieto alkalické krmivá pre psy, ktoré už zmenili život mnohých zvierat. Moja vlastná nemecká doga sa dožila 17 rokov a stala sa druhou najdlhšie žijúcou nemeckou dogou v histórii.
Alkalické krmivo pre psy sa líši od všetkých ostatných krmív predávaných na svete. Alkalická strava pomáha priniesť viac kyslíka do krvi, čo umožňuje samoobnovovaciemu mechanizmu DNA fungovať účinnejšie a efektívnejšie. To znižuje riziko, že Vaše zviera bude mať problémy s obličkami, s pečenou, a diabetes.

Jeff Baker
CEO/ President

 

Zdieľaj toto