O receptúre

Zloženie jedinečného alkalického krmiva pre psov

Canine Caviar je krmivo zo sušeného mäsa kurčiat, jahniat, byvolov, kačiek, sleďov a zveriny, chovaných vo voľnom výbehu, bez pesticídov, hormónov a antibiotík. Receptúry neobsahujú žiadne chemické konzervanty, vedľajšie živočíšne produkty, GMO, lepok, BHA, BHT ani ethoxyquin. Sú bez akýchkoľvek alergénov, neobsahujú kukuricu, pšenicu, sóju, ani zemiaky.

Receptúry byvol, kačka, sleď a zverina sú celkom bez obilnín, receptúry kuracia a jahňacia obsahujú jedine prospešné obilniny, ktorými sú celozrnné proso alebo hnedá ryža.

Zloženie jedinečného alkalického krmiva pre psovPROSO je vysoko výživné, bezlepkové, nealergické a netvorí kyseliny. Je prospešné pre žalúdok, sliznicu a pankreas. Je považované za jednu z najmenej alergénnych a najlepšie stráviteľných dostupných obilnín. Je dobrým zdrojom vlákniny, kompletného proteínu a je bohaté na fytochemikálie, ktoré znižujú hladinu cholesterolu a riziko vzniku rakoviny. Je jednou z najlepších obilnín pri ochorení čriev a je ideálne pre kontrolovanie hladiny cukru v krvi.

Hnedá ryža je bohatý zdroj vitamínov skupiny B, vápnika, fosforu a železa. Je veľmi výživná a zo všetkých obilnín je najľahšie stráviteľná a najmenej pravdepodobne vyvoláva alergické reakcie. Hnedá ryža pomáha liečiť lupienku a pôsobí proti rakovine a hnačke. Hnedá ryža znižuje hladinu cholesterolu a bráni vzniku obličkových kameňov.

Všetky receptúry obsahujú jednu bielkovinu a jediný komplexný sacharid, čo umožňuje striedanie príchutí a priami prechod medzi nimi. To je pre Vášho psa ideálne – bude mať rozmanitosť aminokyselín, pre podporu zdravého imunitného systému a zmiernenie problémov s alergiami.

Ďalšou dôležitou súčasťou / zloženia krmiva je tzv. fermentačná kultúra (prebiotiká), ktoré zlepšujú trávenie potravy a stabilizujú prirodzenú črevnú mikroflóru.
Taktiež bylinky, aj výživové podporné zložky tvoria neoddeliteľnú časť krmiva, napríklad ľanové semienko, kokosový olej a tuk z voľne žijúceho lososa pre správny pomer Omega 3,6 a 9 mastných kyselín, lucerna a hnedá morská riasa pre zdravý žalúdok, juka pre podporu bedier a kĺbov, koreň čakanky a papája pre zdravý tráviaci systém, mäta prieporná pre zdravý obehový systém, šípky pre vyšší obsah vitamínu C.

Krmivo je ideálne nutrične vyvážené a jeho zloženie je vhodné pre správny vývoj kĺbov, svalov, orgánov, kostí a zubov. Pri kŕmení Canine Caviar sa viditeľne zlepší kvalita srsti a celková vitality. Svojmu psiemu maznáčikovi tak zaistíte dlhší a šťastnejší život.
Canine Caviar receptúry sa vyznačujú najvyššou stráviteľnosťou na trhu 91-93%, čo poteší každého majitela psa v podobe menej častej stolice a najvyššou metabolizovateľnou energiou(energia, ktorú pes spotrebúva po trávení). Čím vyššia metabolizovateľná energia je, tím menej krmiva je treba podávať. To uľahčí psíkovi trávenie a Vám znižuje náklady na kŕmenie!!!

Zdieľaj toto