Prečo Canine Caviar?

Pomáha zmierňovať zdravotné problémy psov, zlepšuje tráviace a kožné problémy, obmedzuje anaerobnú aktivitu (starnutie) a posilňuje aeróbnu. Okysličuje krv a inimalizuje bunkovú degeneráciu.

Charakteristika Canine Caviar

Prečítajte si hlavné charakteristiky jedinečného alkalického krmiva pre psy – ph rovnováha (ph 7,1 až 7,4), hypoalergénny, striedanie bielkovín, jediná bielkovina, jediný sacharid a priamy prechod, rýchle varenie, bylinky & podporné zložky, najvyššia stráviteľnosť, najvyššia metabolizovateľná energia.

Prečo odporúčať Canine Caviar

Najbližší potrave vlka a divých psov vo voľnej prírode, Jednoduchý prechod na krmivo Canine Caviar, Strava s obmedzeným počtom zložiek, Jedna bielkovina a jeden komplexný sacharid, Striedanie bielkovín pre rozmanitosť aminokyselín, Veterinárna uzdravujúca diéta

Prečo kŕmiť Canine Caviar

Nevyvoláva alergické reakcie, Nízky obsah sacharidov, nízky glykemický index, bez lepku a GMO, Bez vedľajších živočíšnych produktov, Najvyššia stráviteľnosť na trhu, Najvyššie metabolizovateľné kalórie, Šetrný proces varenia pre zachovanie celistvosti výživy a jej biologickej dostupnosti, Lepšie vstrebávanie.

Prečo alkalické krmivo

Dodáva viac kyslíka do krvi, Minimalizuje bunkovú degeneráciu, Rieši zdravotné ťažkosti ako je diabetes, degeneratívne ochorenie, ochorenie obličiek, čriev a srdca, Mierni zažívacie ťažkosti, Obmedzuje škrabanie a svrbivé miesta, Obmedzenia anaeróbne aktivity, Umožňuje samoopravovací mechanizmus DNA.

Zdieľaj toto