Charakteristika Canine Caviar

Prečítajte si hlavné charakteristiky jedinečného alkalického krmiva pre psov

pH ROVNOVÁHA (pH 7,1 až 7,4)

Hladina pH je jedným z najdôležitejších rovnovážnych systémov tela. Kľúčovými faktormi, ktorými môžeme dosiahnuť vyrovnané prirodzené pH u psa, sú strava a voda. Canine Caviar vyrovnáva pH v tele psa na 7,1 – 7,4 a tým obmedzuje anaeróbne aktivity ( starnutie), minimalizuje bunkovú degeneráciu, vyčerpanie kolagénu, prináša viac kyslíka do krvy a prirodzenou cestou uzdravuje psa.

HYPOALERGÉNNY

Firma Canine Caviar používa kuriatka, jahňatá, kozy, byvoly, kačky, zver a moriaky bez hormónov, pesticídov a antibiotík, ktoré sa chovajú vo voľnom výbehu. Jahňacie a zver pochádzajú z Nového Zélandu, kde sa nevyskytuje krívačka. Žiadna receptúra neobsahuje chemické konzervanty, vedľajšie produkty, GMO, lepok, BHA, BHT ani ethoxyquin. Sú bez alergénov, neobsahujú žiadnu kukuricu, pšenicu ani sóju.

STRIEDANIE BIELKOVÍN

My v Canine Caviar veríme v striedanie bielkovín. Psy vo voľnej prírode by žrali to, čo by si daný deň ulovili ( tj. dnes kura a zajtra kačku). Vďaka nášmu širokému sortimentu krmív s jedinou bielkovinou a jediným komplexným sacharidom môžete striedať bielkoviny, ktoré poskytnú vášmu miláčikovi rôzne profili aminokyselín, čo prispeje k zdravému imunitnému systému a zmierni problémy s alergiami.

JEDINÁ BIELKOVINA, JEDINÝ SACHARID a PRIAMY PRECHOD

Pes vo voľnej prírode by si neschoval mäso, ktoré jeden deň ulovil, aby si ho zmiešal s úlovkom na druhý deň. Na to sme mysleli, keď sme vytvárali naše receptúry s jedinou bielkovinou a priamym prechodom, ktoré sú zostavené tak, aby napodobovali to, čo by váš miláčik žral v prírode = zásaditú stravu.

RÝCHLE VARENIE

Cieľom procesu rýchleho varenia je zachovať celistvosť výživy a zvýšiť biologickú dostupnosť ( výživu, ktorú je telo schopné vstrebať), súčastne minimalizovať poškodenie bielkovín a prirodzene sa vyskytujúcich vitamínov a minerálov.

BYLINKY & PODPORNÉ ZLOŽKY

Medzi podporné zložky patrí ľanové semienko, kokosový olej, a voľne žijúci losos, pre správny pomer omega 3,6 a 9 mastných kyselín, lucerna a hnedá morská riasa pre zdravý žalúdok, juka na podporu bedier a kĺbov, koreň čakanky a papája pre zdravý tráviaci systém, mäta prieporna pre zdravý obehový systém, šípky pre väčší obsah vitamínu C a vaječný lecitín pre lepšiu absorpciu tuku.

NAJVYŠŠIA STRÁVITEĽNOSŤ

Firma Canine Caviar je pyšná na stráviteľnosť, ktorá je obvykle v rozmedzí 91 – 93%, a to bez použitia pridaných GMO. Stráviteľnosť priamo vyjadruje pomer medzi tím, koľko potravy je skonzumované, a tým, koľko z tejto potravy telo skutočne využije. Domáce zvieraná nemajú prospech z potravín s nízkou stráviteľnosťou, pretože telo nieje schopné vstrebať poskytovanú dobrú výživu. Psi konzumujúce krmivo Canine Caviar mali omnoho menej stolice vďaka vysokej stráviteľnosti.

NAJVYŠŠIA METABOLIZOVATEĽNÁ ENERGIA

Krmivá Canine Caviar sa vyznačujú najvyššou metabolizovateľnou energiou. Metabolizovateľná energia je energia, ktorú pes spotrebúva po trávení. Všetky krmivá, ktoré majú rovnaké množstvo tuku a bielkovín; napríklad 26% bielkovín a 16% tuku, začínajú s rovnakým množstvom kalórií. Všetky bielkoviny a sacharidy obsahujú 4 kalórie na gram a tuk obsahuje 9 kalórií v potravinách, čo znamená, že čím vyššia je metabolizovateľná energia, tím lepšia je kvalita. Čím vyššia je metabolizovateľná energia , tím menej krmiva musíte podávať , čo uľahčuje zvieratám trávenie a každý deň znižuje celkové náklady na kŕmenie.
Zdieľaj toto