Prečo alkalické krmivo

  • Alkalické krmivo dodáva viac kyslíka do krvi
  • Alkalické krmivo minimalizuje bunkovú degeneráciu
  • Rieši zdravotné ťažkosti ako je diabetes, degeneratívne ochorenie, ochorenie obličiek, čriev a srdca
  • Alkalické krmivo mierni zažívacie ťažkosti
  • Obmedzuje škrabanie a svrbivé miesta
  • Obmedzenia anaeróbne aktivity ( starnutie) a posilňuje aerobné aktivity
  • Umožňuje, aby samoopravovací mechanizmus DNA fungoval správne

Vlk alebo divoký pes by v prírode jedli zásaditú stravu, pretože krv, črevá a miechový mok lovených zvierat sú zásadité. Problémom pri príprave zásaditého krmiva je spracovanie. V priebehu akéhokoľvek spracovania sú krv, črevá a miechový mok vystavené kyslíku. Pri tejto expozícii dochádza k oxidácii a zásadité vlastnosti sa stávajú veľmi kyslými. Nie je možné udržať zásaditosť mrazenou diétou alebo lyofilizáciou.

Krmivá Canine Caviar využívajú byliny a ďalšie zložky spoločne s unikátnym procesom spracovania k vytvoreniu zásaditej stravy.

Tento spôsob spracovania zaisťuje, že byliny sú postupne vstrebávané a vytvárajú žiaduce pH 7,1-7,4. To je najlepší spôsob, ako vytvoriť skutočne zásaditú stravu pre našich domácich miláčikov. Ďalšia možnosť, ako vytvoriť zásaditosť, je pomocou minerálnych látok, tento spôsob prípravy však môže u psa zvýšiť riziko tvorby močových kryštálov.

Myslím, že sme všetci počuli, alebo videli, že moč psa spálil a zničil trávu. To sa stane, keď je moc príliš kyslý. Pokiaľ je pes kŕmený krmivom Canine Caviar, tak k tomu nedochádza. Alkalické krmivo je tou správnou voľbou.

Naše krmivá majú starostlivo zvolené zloženie tak, aby udržali pH v rozmedzí 7,1 až 7,4. To je optimálne pre udržanie správnej bunkovej regenerácie a obmedzenie anaeróbnych aktivít (starnutia).

Prečo alkalické krmivo

Zdieľaj toto