Užitočné informácie

Vysoký obsah sušeného mäsa, vyvážené pH a najvyššia stráviteľnosť. Jedna bielkovina a jeden komplexný sacharid. Žiadne vedľajšie produkty, bez chemických konzervantov, lepku alergénov – to je Canine Caviar, prvé a jediné alkalické krmivo pre psov.

pH rovnováha

Aby sme pochopili , čo je to rovnováha pH, musíme poznať podstatu pH – kyslosť a zásaditosť. Hladina pH je jedným z najdôležitejších rovnovážnych systémov tela.

Fermentačná kultúra

Náš proces je unikátny, zložitý, nákladný a časovo náročný, ale podľa nášho názoru je to ten najlepší spôsob, ako vytvoriť naozajstnú fermentačnú kultúru.

H2O

Voda je zásadná pre VŠETKY metabolické činnosti v tele. Nielen u ľudí, ale aj u mnohých špecifických ochoreniach zvierat. Je nutná pre rad základných fyziologických procesov.

Glykemický index

Zloženie krmív Canine Caviar s jedinou bielkovinou a jediným komplexným sacharidom zahŕňajú len sacharidy s nízkym glykemickým indexom.

Strava s vysokým obsahom bielkovín

Telo štiepi bielkoviny na aminokyseliny a zvyšný dusík sa odstraňuje obličkami a pečenou. Nahromadenie odpadových produktov bielkovín spôsobuje poškodenie obličiek alebo pečene.

Veterinárna alternatíva

Granule Special Needs s obsahom celozrnnej hnedej ryže a sušeným kuracím mäsom. Ideálne psom s nadváhou, citlivým tráviacim traktom a tým, čo majú problémy s črevami a obličkami.

Ako zlepšiť kvalitu života vášho miláčika

Potrava a voda sú najdôležitejšie úpravy, ktoré môžeme urobiť, aby sme u psa docielili prirodzene vyvážené pH. Dobré zdravie a prírodné liečenie zabezpečí zásadité krmivo.

Ingrediencie a zdravie

Alergie, Rastlinné látky, Dych, Obehový systém, Zažívanie, Energia, Zdravie, Srdce, Imunita, Omega mastné kyseliny…
Pojmy a informácie o zložení a obsahu Canine Caviar.

Zdieľaj toto